FURNITURE / Tables / Writing desk 15759220

nr 1575 9220

WRITING DESK

Lelångs möbelfabrik, 1950/60-tal, teak. Width: 170 cm. Width: 82 cm, height: 73 cm, wear. , key

Lelångs möbelfabrik, 1950/60-tal, teak. Bredd: 170 cm. Djup: 82 cm, höjd: 73 cm, nyckel

Condition: slitage

2000

SEK 2800

Monday October 30 2023
at 20:30:27